play

Kup online

Technologia
najwyższej jakości

21 programów w tym
funkcja pulsacyjna

Bezpłatna aplikacja
z przepisami i podpowiedziami

Technologia
najwyższej jakości

Tefal I Coach Touch to urządzenie najwyższej jakości wspierane przez 10 ekskluzywnych opatentowanych technologii. Robot planetarny I Coach Touch to najcichszy robot planetarny od marki Tefal. Jego wytrzymałe mechanizmy w całości wykonane z metalu gwarantują optymalną i stabilną pracę oraz doskonałe rezultaty przez wiele lat. Trzepaczka, mieszadło oraz hak do wyrabiania ciasta zostały zaprojektowane w naszych laboratoriach, we współpracy z szefami kuchni, co stanowi gwarancję najlepszych efektów. Pokrywa robota z nowym systemem mocowania oraz jego przemyślana konstrukcja i system otwierania głowicy sprawiają, że I Coach Touch jest wyjątkowo ergonomiczny, a jego użytkowania maksymalnie komfortowe.

Zostań mistrzem
cukiernictwa

Gotuj bez względu na doświadczenie i umiejętności. Wyjątkowo wygodny sposób nauki i doskonalenia umiejętności cukierniczych z wbudowanymi wskazówkami i poradami na dużym 4.3” ekranie dotykowym. Z I Coach Touch masz możliwość porównania swoich rezultatów z idealnymi efektami, dzięki zdjęciom docelowego rezultatu na ekranie urządzenia.

Przepisy krok po kroku
z bezpłatną Aplikacją Tefal

Dzięki połączeniu z Wi-Fi i bezpłatną aplikacją Tefal możesz rozszerzać bazę przepisów na swoim urządzeniu! Postępuj zgodnie ze wskazówkami i korzystaj z informacji „krok po kroku”, podanych przy automatycznych programach.

Krok po kroku

play

Co wyświetla się na ekranie

BIBLIOTEKA
PRZEPISÓW

Tu znajdziesz wszystkie dostępne przepisy!

MOJE
NOTATKI

Tu znajdziesz wszystkie swoje notatki.

PRZYGOTOWANIA
WSTĘPNE

Tu znajdziesz 21 programów automatycznych, które pomogą w realizacji wszystkich przepisów.

TECHNIKI
WYPIEKANIA

Tu znajdziesz wszystkie dostępne przepisy na potrawy z jednego lub dwóch składników.

W MOJEJ
LODÓWCE

Tu znajdziesz wszystkie dostępne przepisy na potrawy z jednego lub dwóch składników!

USTAWIENIA

Tu możesz zmienić jasność i dźwięki, połączyć się z siecią Wi-Fi i zrobić inne rzeczy.

Dziesiątki słodkich inspiracji na każdą okazję

Trzy obrazy: ciasto z kremem i truskawkami, chaczapuri i pączki
Trzy obrazy: ciasto z kremem i truskawkami, chaczapuri i pączki
Trzy obrazy: ciasto z kremem i truskawkami, chaczapuri i pączki
Trzy obrazy: ciasto z kremem i truskawkami, chaczapuri i pączki
Trzy obrazy: ciasto z kremem i truskawkami, chaczapuri i pączki

Sprawdź gdzie kupisz I Coach Touch

Kup online:

Kup w sklepie stacjonarnym

Sprawdź sklepy w pobliżu

dowiedz się więcej o satysfakcji gwarantowanej

Poznaj akcesoria I Coach Touch

Idealne mieszanie, miksowanie, mielenie, siekanie i kruszenie lodu dzięki zestawowi akcesoriów 5 w 1 Tefal Mix & Drink Box, od pysznych koktajli po siekanie ziół, mielenie nawet najtwardszych składników i nie tylko. Wszystko to w połączeniu z niezrównaną prędkością ostrzy Powelix zapewniających gładkie rezultaty w mgnieniu oka.

MIX & DRINK BOX

Zestaw akcesoriów Tefal Coach Meat & Pasta Box 5 w 1 bezproblemowo współpracuje z robotem kuchennym Coach, oferując 5 wszechstronnych funkcji: mielenie mięsa, przygotowywanie Kebbe i kiełbasek, wyciskanie coulis, przygotowywanie makaronu i formowanie ciastek. Ostrza do maszynki do mielenia mięsa są wyposażone w technologię Powelix, która zapewnia gładkie rezultaty w mgnieniu oka, a dedykowana aplikacja uwolni Twoją pełną kreatywność dzięki inspirującym przepisom krok po kroku.

MEAT & PASTA BOX

Tefal Coach Fresh Box 5w1 dodaje 5 wszechstronnych funkcji do Twojego zestawu narzędzi — rozdrabniania, krojenia, siekania, tarcia i wyciskania cytrusów — aby otworzyć zupełnie nowy świat możliwości. Ostrza rozdrabniacza są wyposażone w technologię Powelix, która zapewnia doskonałe rezultaty w mgnieniu oka, a dedykowana aplikacja uwolni Twoją pełną kreatywność dzięki inspirującym przepisom krok po kroku.

FRESH BOX